+48 533-912-912 centrala@kredico2000.pl

O nas

Kredico2000 Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą finansową specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pieniężnych osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, również takim, które mają problemy z uzyskaniem pożyczki lub kredytu w innych bankach lub firmach pożyczkowych. Jesteśmy polską firmą i reprezentujemy wyłącznie polski kapitał.

Głównym naszym produktem oferowanym Klientom jest pożyczka ratalna, dogodne miesięczne raty dostosowujemy do możliwości finansowych Klienta i rozkładamy je na okres od 6 do 36 miesięcy, w ofercie posiadamy również krótkoterminowa pożyczkę gotówkową, potocznie zwana chwilówką którą na rynku finansowym spośród innych ofert wyróżniają proste i czytelne zasady pożyczki.

Zespół Kredico2000 Sp. z o.o. to ludzie związani z branżą usług finansowych od kilku lat, dokładnie znający obecny rynek pożyczkowy i potrzeby klientów.

Kredico2000 to nie tylko własna oferta pożyczkowa, ale wachlarz produktów wielu innych firm udzielających pożyczek krótkoterminowych i długoterminowych, maksymalnie dopasowanych do potrzeb klienta. 

Po za sektorem pozabankowym pośredniczymy w sprzedaży produktów bankowych dla klientów indywidualnych jak i firm. 

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować pożyczkę do Jego możliwości zarobkowych.

Zależy nam na rzetelnym podejściu do tematu pożyczek, dlatego też nasze pożyczki nie zawierają żadnych ukrytych opłat, a umowa jest napisana w zrozumiały dla Pożyczkobiorcy sposób.

Obsługujemy coraz więcej terenów i zdobywamy coraz szersze rzesze Klientów i wszystko to przy zachowaniu troski o świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Kredico2000 Sp. z o.o. z nami wszystko się ułoży!

Pożyczka na konto
Pożyczka do domu
Pożyczka w placówce
Gotówka lub przelew w jeden dzień
×

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.